USŁUGI

START / USŁUGI

IMPORT
SAMOCHODÓW

SAMOCHODY KLASYCZNE

Firma BestClassicCar specjalizuje się w sprowadzaniu do Europy samochodów klasycznych z USA, Kanady, Dubaju i Azji. Sprowadzając klasyczne pojazdy nie kierujemy się tylko biznesem ale głównie pasją i miłością do starej i klasycznej motoryzacji. Choć w porównaniu z krajami zachodnimi rynek jest wciąż niewielki, to dynamicznie się rozwija - nawet 30 proc. w skali roku. Popyt na takie auta będzie rósł, zwłaszcza że to również dobry sposób na inwestycje. W ciągu 10 lat ceny zabytkowych samochodów wzrosły o 456 proc. Pojazd zabytkowy to doskonale połączenie hobby z inwestycją.

Zależy nam by po naszych drogach jeździło jak najwięcej klasycznych i zabytkowych aut. Sami jesteśmy kolekcjonerami zabytkowych samochodów, kupujemy auta nie do codziennego użytku, ale dla przyjemności. W Polsce, jak i w całej Europie, odbywa się wiele rajdów, pokazów, konkursów i zlotów kolekcjonerskich na których często gościmy i z przyjemnością spotykamy tam auta sprowadzone przez naszą firmę. Nasze samochody uczestniczą również na pokazach i targach motoryzacyjnych w Polsce i Europie.

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

BestClassicCar jest również firmą importującą do Europy samochody nowe i używane a także łodzie, skutery wodnie i śnieżne, motocykle, maszyny rolnicze, przyczepy kempingowe i wiele innych.

Jako licencjonowany dealer mamy dostęp do licytacji w Stanach, Kanadzie, Dubaju i Azji, na których kupujemy samochody i importujemy do Europy. Kupujemy również pojazdy od prywatnych sprzedawców a także od firm ubezpieczeniowych, poleasingowych, z wypożyczalni i auta z windykacji.

Import nowych aut z USA jest nadal bardzo opłacalny i różnica w cenie pomiędzy zakupem takiego pojazdu wynosi nawet 20-40% w zależności od wartości pojazdu.

IMPORT NA ZAMÓWIENIE

Nasza firma zajmuje się również pośrednictwem w kupnie oraz imporcie pojazdu na zamowienie. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową usługę od znalezienia pojazdu, udziału w licytacji, sprawdzenia jego historii, pomocy w zakupie a także wszystkich pozostałych formalnościach związanych z transportem auta do portu, jego wysyłką a także odprawą w Europie. Klient zlecając nam taką usługę ma gwarancję, że samochód zostanie sprowadzony do wybranego portu czy to w Polsce czy za granica, odprawiony w imieniu klienta, a także przyprowadzony z kluczykami pod dom. Oferujemy również pomoć w przystosowaniu pojazdów do warunków europejskich a także ich naprawę i rejestrację w Polsce. Gwarancją sukcesu jest nasze doświadczenie i współpraca z zaufanymi spedycjami w Polsce i za granicą a także sprawdzonymi Agencjami Celnymi.

TRANSPORT
GLOBALNY

EUROPA

W ofercie naszej firmy znajdą państwo ofertę transportu swojego pojazdu z każdego portu w Europie do Polski lub Niemiec. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami, którzy regularnie rozwożą nasze pojazdy po Polsce i Europie. Samochody transportowane są tylko przez przewoźników mających aktualne polisy ubezpieczeniowe ochraniające przewożone pojazdy. Zaletą naszych transportów są niskie ceny i terminowość w realizacji transportów.

USA

Organizujemy odbiory pojazdów z każdego miejsca w USA, Kanadzie oraz Hawajach. Samochody dostarczane są do wszystkich portów w Stanach Zjednoczonych oraz do portu w Toronto. Nie wozimy pojazdów przez całe Stany Zjednoczone celem magazynowania ich w jednym miejscu i wysyłki z jednego portu. Transport lądowy w USA jest stosunkowo drogi i przewożenie pojazdu z jednego końca Stanów na drugi generuje bardzo duże koszty dla klienta. Po odbiorze pojazdu zawozimy go najbliższego portu skąd organizujemy wysyłkę do Europy. Koszt frachtu morskiego z USA do Polski zaczyna się już od 650 usd w zależności od portu z którego robiona jest wysyłka.

AZJA

Oferta w trakcie przygotowania.

POZNAJMY SIĘ
BLIŻEJ

ODWIEDŹ PODSTRONĘ
O NAS ZOBACZ WIĘCEJ

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI