GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

USŁUGI

START / USŁUGI

INFORMACJE PODSTAWOWE

Jako firma BestClassicCar oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę importu od A do Z.

Zadanie klienta ogranicza się do wyboru pojazdu, a także określenia kwoty, do jakiej mamy możliwość jego licytowania. Dalszymi czynnościami zajmuje się już nasze przedsiębiorstwo, a po wygranej aukcji nabywający opłaca zakup samochodu zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W całym procesie transportowym istnieje możliwość monitorowania w którym miejscu znajduje się zakupiony pojazd. Sprowadzony samochód może odebrać klient z urzędu celnego, ale możemy go odebrać także my i dostarczyć pod wskazany adres gdzie klient w momencie odbioru uiści opłaty za odprawę a także cło i vat. Na potrzeby klientów świadczymy szereg usług dodatkowych, jak na przykład odprawa celna w imieniu nabywającego oraz tłumaczenia dokumentów, transport pojazdu, ewentualna naprawa, przystosowanie samochodu do warunków i przepisów europejskich, a także przeprowadzenie badania technicznego dopuszczającego auto do ruchu drogowego. Główną czynnością, jaką należy wykonać przed zarejestrowaniem sprowadzonego pojazdu ze Stanów jest ustawienie odpowiedniej geometrii świateł mijania. Poza tym ważne jest, by wymienić żarówki kierunkowskazów z barwy czerwonej na pomarańczową lub zmienić światła ledowe z czerwonych na pomarańczowe oraz dołożenia światła przeciwmgielnego. Bez tych działań auto nie przejdzie badań technicznych z wynikiem pozytywnym. Wgrywamy również europejskie softy do pojazdów, kodujemy je, wgrywamy polskie mapy i polskie Menu. Nieustannie monitorujemy rynek zagraniczny, dlatego jesteśmy w stanie sprostać także niestandardowym zamówieniom najbardziej wymagających klientów. .

Cały proces importu jest przez nas stałe monitorowany. Klient posiada wiedzę o nazwie statku a także numerze kontenera, w którym znajduje się jego pojazd i w każdej chwili może sprawdzić gdzie znajduje się statek z jego pojazdem. Po kompleksowej odprawie w portach w Niemczech i Holandii nasza firma dostarczy samochód pod wskazany przez klienta adres gdzie klient dokona opłaty za za odprawę celna i transport dla kierowcy. Na życzenie klienta możemy również przygotować dokumentacje i w imieniu klienta opłacić podatek akcyzowy w Polskim Urzędzie Celno-Skarbowym.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI