GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

TRANSPORT GLOBALNY

START / USŁUGI / TRANSPORT GLOBALNY

INFORMACJE PODSTAWOWE

Transporty globalny

EUROPA

Nasza firma specjalizuje się w transporcie pojazdów z każdego portu w Europie do Polski, Niemiec, Czech a także na Litwę. Współpracujemy ze sprawdzonymi i zaufanymi przewoźnikami, którzy regularnie rozwożą nasze auta. Samochody transportowane są tylko przez przewoźników posiadających aktualne polisy ubezpieczeniowe chroniące importowane pojazdy.

Zaletami naszych usług są przede wszystkim niskie ceny oraz terminowość. Każdy samochód ma robioną dodatkową dokumentacje fotograficzną w porcie a także w momencie odbioru przez kierowcę. Dysponujemy dużymi transportami na 8 samochodów, małymi na 3 samochody a także transporty niskopodłogowe, gabarytowe a także pod plandeką. Raz w tygodniu mamy samochód w porcie w Bremerhaven oraz w Rotterdamie skąd przywozimy naszym klientom samochody w każdą część Polski.

USA

Organizujemy odbiory pojazdów z każdego miejsca w USA, Kanadzie oraz Hawajach. Samochody dostarczane są do wszystkich portów w Stanach Zjednoczonych oraz do portu w Toronto. Nie wozimy pojazdów przez całe Stany Zjednoczone celem magazynowania ich w jednym miejscu i wysyłki z jednego portu. Transport lądowy w USA jest stosunkowo drogi i przewożenie pojazdu z jednego końca Stanów na drugi generuje bardzo duże koszty dla klienta. Po odbiorze auta zawozimy go do najbliższego portu skąd organizujemy wysyłkę do Europy. Koszt frachtu morskiego z USA do Polski zaczyna się już od 550 USD w zależności od portu obsługującego konkretny przewóz.

Wszystkie odbiory z aukcji a także indywidualne dokumentowane są zdjęciami pojazdu z chwili odbioru a także z portu przed załadunkiem do kontenera. Wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu aut z zagranicy pozwoliło nam stać się jednym z liderów w branży. Importujemy nie tylko samochody, ale także łodzie, skutery wodne, motocykle i maszyny rolnicze. Mamy dostęp do licytacji prowadzonych zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy ubezpieczeniowe, poleasingowe oraz wypożyczalnie.Przelew za transport może być dokonany najpóźniej do momentu odbioru pojazdu, a nie w chwili jego wysyłki.

Transporty globalny

Transporty globalny

AZJA

W ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o transport pojazdów z Azji. Na potrzeby naszych klientów możemy zorganizować transport pojazdów z Japonii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Oferujemy import zarówno nowych, jak i używanych samochodów bez ukrytych kosztów, dodatkowych opłat i zaliczek. Przelew za transport może być dokonany najpóźniej do momentu odprawy pojazdu, a nie tak jak najczęściej, już w chwili jego wysyłki.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI