GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

SAMOCHODY ZABYTKOWE

START / USŁUGI / SAMOCHODY ZABYTKOWE

INFORMACJE PODSTAWOWE

Samochody zabytkowe – wiele osób odwiedza USA żeby zobaczyć samochody jakich w Europie zobaczyć się po prostu nie da. Chyba najbardziej rozwinięty rejon na świecie gdzie na drogach wciąż można spotkać wiele klasycznych i unikatowych pojazdów jak bmw e24, Mercedes SEC, Porsche 911 lub amerykańskie krążowniki Mercoury Cougar, Cadillac, Lincoln oraz sportowe Ford Mustang, Dodge Viper czy ikona amerykańskiej motoryzacji Chevrolet Corvette serii C3. Dla wielu amerykanów zabytkowe samochody z USA to druga a czasami nawet i pierwsza miłość.

Firma BestClassicCar specjalizuje się w sprowadzaniu do Europy samochodów klasycznych z USA, Kanady, Dubaju i Azji. Sprowadzając klasyczne pojazdy nie kierujemy się tylko biznesem ale głównie pasją i miłością do starej i klasycznej motoryzacji. Choć w porównaniu z krajami zachodnimi rynek jest wciąż niewielki, to dynamicznie się rozwija - nawet 30 proc. w skali roku. Popyt na takie auta będzie rósł, zwłaszcza że to również dobry sposób na inwestycje. W ciągu 10 lat ceny zabytkowych samochodów wzrosły o 456 proc. Pojazd zabytkowy to doskonale połączenie hobby z inwestycją.

Zależy nam by po naszych drogach jeździło jak najwięcej klasycznych i zabytkowych aut. Sami jesteśmy kolekcjonerami zabytkowych samochodów, kupujemy auta nie do codziennego użytku, ale dla przyjemności. W Polsce, jak i w całej Europie, odbywa się wiele rajdów, pokazów, konkursów i zlotów kolekcjonerskich na których często gościmy i z przyjemnością spotykamy tam auta sprowadzone przez naszą firmę. Nasze samochody uczestniczą również na pokazach i targach motoryzacyjnych w Polsce i Europie.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

Masz
pytania?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI