GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

START / USŁUGI / SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

INFORMACJE PODSTAWOWE

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE to najczęściej importowany towar z USA. Przemysł motoryzacyjny jest tam bardzo mocno rozwinięty dzięki czemu AUTA Z USA są popularne nie tylko w Europie ale także na całym świecie. Nie od dziś słowo „ SAMOCHODY Z USA „ budzi zainteresowanie u coraz większej ilości Polskich fanów motoryzacji.

Dzisiaj IMPORT AUT Z USA to nie tylko ogromne pojemności i duże spalanie. Większość importowanych samochodów to europejskie marki jak Ford, Bmw, Mercedes czy Mini z silnikami o pojemności do 2 litrów. Dzisiaj sprowadzanie samochodów z USA daje nam szanse na nabycie tańszego i zdecydowanie młodszego samochodu niż samochody oferowane na Polskim rynku. Ważnym aspektem jest tutaj również przebieg.

Kilkuletnie auto w dobrej cenie w Polsce ma już 200 a nawet 300 tyś km przebiegu co przy samochodach sprowadzonych poprzez Import z USA z przebiegami po kilkadziesiąt a nawet kilkanaście tysięcy mil wygada bardzo blado. Dlatego też sprowadzanie samochodów z USA poza ceną ma także wiele innych zalet.

Import samochodów z USA cały czas rośnie w siłę. Wpływ na to ma zdecydowanie cena pojazdu na rynku amerykańskim a także w wielu przypadkach bardzo niski przebieg i dobre wyposażenie pojazdu. Różnica finalna po imporcie auta z USA to nawet 30-40 % w porównaniu z cenami na Polskim rynku. Poprzez bardzo dobrze rozwinięty system raportowania pojazdu jesteśmy w stanie ustalić wszystko co działo się z samochodem w przeszłości a także zweryfikować jego naprawy i serwisy. Opcja taka jest niestety często niedostępna przy zakupie pojazdów z Europy poza autoryzowanymi serwisami.

Jako licencjonowany dealer mamy dostęp do licytacji w Stanach, Kanadzie, Dubaju i Azji, na których kupujemy samochody i importujemy do Europy. Kupujemy również pojazdy od prywatnych sprzedawców a także od firm ubezpieczeniowych, poleasingowych, z wypożyczalni i auta z windykacji. Posiadamy uprawnienia do zakupu oraz importu pojazdu z każdego stanu w USA. Jako nieliczna firma na rynku wysyłamy pojazdu z 8 portów w USA co pozwala nam minimalizować koszty transportu pojazdu przez pół Ameryki. Każdy zakupiony pojazd trafia do najbliższego portu względem lokalizacji zakupu. Świadczymy usługi zakupu oraz importu także z Kandy.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

Masz
pytania?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI