GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

START / USŁUGI / SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE

INFORMACJE PODSTAWOWE

SAMOCHODY NOWE I UŻYWANE to najczęściej importowany towar z USA. Przemysł motoryzacyjny jest tam bardzo mocno rozwinięty dzięki czemu AUTA Z USA są popularne nie tylko w Europie ale także na całym świecie. Nie od dziś słowo „ SAMOCHODY Z USA „ budzi zainteresowanie u coraz większej ilości Polskich fanów motoryzacji.

Dzisiaj IMPORT AUT Z USA to nie tylko ogromne pojemności i duże spalanie. Większość importowanych samochodów to europejskie marki jak Ford, Bmw, Mercedes czy Mini z silnikami o pojemności do 2 litrów. Dzisiaj sprowadzanie samochodów z USA daje nam szanse na nabycie tańszego i zdecydowanie młodszego samochodu niż samochody oferowane na Polskim rynku. Ważnym aspektem jest tutaj również przebieg.

Kilkuletnie auto w dobrej cenie w Polsce ma już 200 a nawet 300 tyś km przebiegu co przy samochodach sprowadzonych poprzez Import z USA z przebiegami po kilkadziesiąt a nawet kilkanaście tysięcy mil wygada bardzo blado. Dlatego też sprowadzanie samochodów z USA poza ceną ma także wiele innych zalet.

Samochody nowe i używane

Import samochodów z USA cały czas rośnie w siłę. Wpływ na to ma zdecydowanie cena pojazdu na rynku amerykańskim a także w wielu przypadkach bardzo niski przebieg i dobre wyposażenie pojazdu. Różnica finalna po imporcie auta z USA to nawet 30-40 % w porównaniu z cenami na Polskim rynku. Poprzez bardzo dobrze rozwinięty system raportowania pojazdu jesteśmy w stanie ustalić wszystko co działo się z samochodem w przeszłości a także zweryfikować jego naprawy i serwisy. Opcja taka jest niestety często niedostępna przy zakupie pojazdów z Europy poza autoryzowanymi serwisami.

Jako licencjonowany dealer mamy dostęp do licytacji w Stanach, Kanadzie, Dubaju i Azji, na których kupujemy samochody i importujemy do Europy. Kupujemy również pojazdy od prywatnych sprzedawców a także od firm ubezpieczeniowych, poleasingowych, z wypożyczalni i auta z windykacji. Posiadamy uprawnienia do zakupu oraz importu pojazdu z każdego stanu w USA. Jako nieliczna firma na rynku wysyłamy pojazdu z 8 portów w USA co pozwala nam minimalizować koszty transportu pojazdu przez pół Ameryki. Każdy zakupiony pojazd trafia do najbliższego portu względem lokalizacji zakupu. Świadczymy usługi zakupu oraz importu także z Kandy.

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie w sprowadzaniu aut ze Stanów pozwala nam na zaoferowanie szeregu usług, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Sprowadzane przez nas samochody nowe i używane są utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Wybrane modele posiadają najpopularniejsze systemy bezpieczeństwa, jak na przykład ABS, ESP, asystent utrzymywania właściwego pasa ruchu czy system wykrywania pojazdów w martwym polu lusterka. W zależności od kwoty, jaką chcą Państwo przeznaczyć na pojazd, dołożymy wszelkich starań, by nasze propozycje spełniły wszystkie oczekiwania.

Zarówno nowe, jak i używane samochody odznaczają się podwyższonym standardem. Istnieje możliwość zamówienia pojazdu na przykład ze skórzaną tapicerką, klimatyzacją oraz podgrzewanymi fotelami. Nie oczekujemy wpłacania zaliczek, dlatego koszty realizacji usługi ponoszą Państwo dopiero w momencie faktycznego zamówienia auta.

Na życzenie klientów oferujemy także odprawę celną w imieniu nabywającego, jak również transport pojazdu do kraju. Zarówno nowe, jak i używane samochody muszą zostać przystosowane do obowiązujących w Europie przepisów prawnych, dlatego zajmujemy się między innymi zmianą geometrii świateł mijania, wymienieniem kierunkowskazów z barwy czerwonej na pomarańczową, a także dostarczeniem pojazdu do stacji diagnostycznej, gdzie przejdzie on wymagane badanie techniczne.

Istnieje możliwość zakupu nowych i używanych samochodów na różnego rodzaju aukcjach. W takim przypadku klient przekazuje nam informacje, jakiej specyfikacji oczekuje od wybranego modelu oraz ustala maksymalną kwotę, do której mamy możliwość negocjacji ceny. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się marki, takie jak Cadillac, Mercedes czy BMW.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Wybranie nas jako pośrednika w zakupie nowych i używanych samochodów to gwarancja bezpieczeństwa transakcji, a także możliwość sprawdzenia dotychczasowego przebiegu i historii pojazdu dzięki otrzymywanym raportom.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI