GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

QUADY I MOTOCYKLE

START / USŁUGI / QUADY I MOTOCYKLE

INFORMACJE PODSTAWOWE

Import motocykli z USA to szansa na nabycie dużo nowszego modelu motocykla niż za określoną kwotę moglibyśmy nabyć w Polsce czy Europie. Najczęściej importowane są motocykle 2-3 letnie lub takie, których w Polsce czy Europie już prawie nie ma i Import z USA jest jedyną szansą na posiadanie wymarzonej dwukołowej zabawki. Dużą popularnością w USA cieszą się także quady wyczynowe jak i turystyczne/przeprawowe.

Quady i motocykle

Nasza firma zajmuje się również zakupem i importem do Europy motocykli. Motocykle to bardzo popularny środek transportu w USA przez co wybór ich jest bardzo bogaty. Nie tylko amerykańskie marki jak Harley Davidson lub Indian ale także w ofercie na amerykańskim rynku jest bardzo dużo motocykli produkcji japońskiej lub włoskiej w bardzo atrakcyjnych cenach.

Możesz nam zlecić również zakup i import quadów, które po kompleksowej odprawie są przez nas w pełni przystosowane i przygotowane do rejestracji w Polsce.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI