GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

BLOG

START / BLOG / POLISH BUSINESSWOMAN AWARDS 2019 – NOMINACJA DLA BESTCLASSICCAR.EU
POLISH BUSINESSWOMAN AWARDS 2019 – NOMINACJA DLA BESTCLASSICCAR.EU

Redakcja magazynu Businesswoman & life po raz dziewiąty organizowała konkurs i galę Polish Businesswoman Awards.

IX GALA FINAŁOWA odbyła się w Warszawskim Hotelu Belotto ***** przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie a galę wręczenie nagród poprowadził znany polski aktor Jacek Borkowski.

Firma Best Classic Car została nominowana do konkursu jako młoda ale bardzo dobrze rozwijająca się firma. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, prezentacja osiągnięć, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm. Wśród nominowanych przedsiębiorstw są zarówno te, które mają doświadczenie, jak i stawiające pierwsze kroki z ogromnymi już sukcesami. Krótko mówiąc, wszyscy, którzy mają znaczący wpływ na polską gospodarkę. Nominacja do tak prestiżowego konkursu była dla nas dużym ale i bardzo przyjemnym zaskoczeniem. Zwycięstwo w konkursie jako lider w kategorii motoryzacji w branży import samochodów z USA przeszło nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za samą nominację do konkursu a także bardzo dumni ze zwycięstwa w naszej kategorii. Odbiór statuetki jako lidera w branży podnosi nam jeszcze wyzej poprzeczkę i mobilizuje do jeszcze lepszej pracy. Wygrywając w tym kursie pozostawiliśmy za sobą firmy z dużo większym doświadczeniem. Lecz samo doświadczenie to nie wszystko, liczy się rzetelność, uczciwość, odpowiednie podejście do klienta a także do wykonywanej usługi a w szczególności konkurencyjne ceny prowizji i innych usług związanych z importem. Odpowiednia jakość usługi wraz z konkurencyjnymi cenami w większości nieosiągalnymi przez konkurencję doprowadziła nas do ogromnego sukcesu jakim była sama nominacja a także zwycięstwo. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy oddali na nas głos ponieważ to dzięki Wam firma Best Classic Car może się rozwijać i wieść prym w branży importu z USA.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:
Nie od dziś wiadomo, że samochody amerykańskie to fanaberie i marzenia wielu miłośników motoryzacji. Jedni chcą amerykańskiego krążownika, inni klasyka a inni chcą posiadać wymarzony samochód za mniej niż cena rynkowa takiego pojazdu w Polsce. Zgrupujmy potencjalnych nabywców Potencjalnych nabywców samochodów z USA można podzielić na kilka różnych grup. Pierwsza i chyba największa grupa to [...]
Ponad 800 koni w dwudrzwiowym Coupe dostępne dla każdego. Poznajmy dziś jedną z amerykańskich legend i obiekt westchnień motomaniaków - Dodge Challengera Hellcat Redeye. Challanger pod lupą DODGE CHALLENGER doczekał się prawdziwej bestii jaką niewątpliwie jest nowy model HELLCAT REDEYE. Chociaż pod maską znajduję się ten sam silnik co w poprzednim Challengerze Hellcat czyli widlaste [...]
BestClassicCar jest firmą rodzinną i pracujemy sami. Nie mamy rzeszy pracowników szukających dla nas klientów ani ich obsługujących dzięki czemu nie musimy nikomu płacić żadnych prowizji. To właśnie jeden z powodów dlaczego jesteśmy konkurencyjni na rynku. Zakup na aukcji w USA Firma BestClassicCar pracuje na koncesji amerykańskiej dealera, dzięki czemu mamy najlepsze stawki jeżeli chodzi [...]

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI