O NAS

START / O NAS

POZNAJ
BEST CLASSIC CAR

NASZA MISJA

BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą, importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju. Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych-zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski. Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transport lądowego pojazdu po drogach w USA.

BRAK
ZALICZEK

Nie pobieramy zaliczek, nie pobieramy opłat za USŁUGĘ, KTÓRĄ MAMY WYKONAĆ. Pobieramy opłaty za USŁUGĘ WYKONANĄ jak zakupiony pojazd jest już pod domem klienta.

DOBRY
KONTAKT

Pomagamy, doradzamy i odpowiadamy na pytania. Dzielimy się swoim doświadczeniem i pomagamy w zdobyciu wymażonego pojazdu.

BEZPIECZEŃSTWO I DOŚWIADCZENIE

Gwarancją pozytywnego zrealizowania usługi  jest współpraca z zaufaną spedycją morską oraz lądową, działającą na terenie USA, Dubaju, Niemiec oraz Polski.

USŁUGI
DODATKOWE

Na życzenie klienta możemy naprawić sprowadzony pojazd I przystosować go do warunków europejskich. Nasi mechanicy są do Państwa dyspozycji.

RZETELNA FIRMA

Nasza firma jest członkiem programu Rzetelna Firma. Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze dlatego też dbamy o nie na każdym kroku.

GALERIA
ZDJĘĆ

NAJCIEKAWSZE ZLECENIA

Na przestrzeni ostatnich lat przez nasze ręce przewinęło się wiele pojazdów. Większość z nich to amerykańskie klasyki, które udało się nam uratować i zapewnić nowy dom w rękach kolekcjonerów. Wśród portfolio pojazdów znajdują się również samochody współczesne, które również cieszą nowych właścicieli. Poniższa galeria pokazuje najciekawsze i najrzadsze modele jakie mieliśmy w swoich garażach.
bcc_gallery_07
AUTA Z LAT 1930
2018
bcc_gallery_04
bcc_gallery_03
bcc_gallery_02
bcc_gallery_01
bcc_gallery_08
Z MIŁOŚCI DO MOTO
RYZACJI

OPINIE
KLIENTÓW

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI