GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

O NAS

START / O NAS

POZNAJMY SIĘ

Nasza misja

BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą, importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju. Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski. Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

Co nas wyróżnia

1. Od konkurencji wyróżnia nas zdecydowanie czystość transakcji. Klient ma pełny wgląd do oryginalnych faktur oraz aukcji co daje mu gwarancję pewnej transakcji bez ukrytych kosztów.
2. Kolejnym plusem jest szybkość działania. Potrafimy sprowadzić samochód z USA nawet w 40-45 dni od dnia zakupu.
3. Nie mamy pośredników dzięki czemu ceny usług mamy zdecydowanie lepsze niż większość firm na rynku. Nie bez powodu kilkukrotnie już uzyskaliśmy nominację jako Lider w branży Import aut z USA!
4. Wielokrotnie pojawialiśmy się na targach motoryzacyjnych prezentując nasze pojazdy a także promując bezpieczną i pewną usługę importu z USA na zamówienie.
5. Kupujemy samochody na aukcjach i licytacjach a także od firm ubezpieczeniowych oraz poleasingowych w USA oraz od osób prywatnych.

KUPIMY DLA CIEBIE SAMOCHÓD A ZA WSZYSTKIE USŁUGI I ODPRAWĘ ZAPŁACISZ PRZY ODBIORZE POJAZDU.
Raport historii pojazdu CARFAX do każdego auta gratis
FRACHT MORSKI już od 550 $ za samochód
Nie pobieramy zaliczek z góry za usługę
Dobry kontakt i doradztwo w cenie
Bezpieczeństwo i bogate doświadczenie
Szeroki wachlarz usług dodatkowych
Sprawdzona, rzetelna firma z wieloma opiniami
Aktualna wiedza i informacje z zakresu importu itp.

RZETELNA FIRMA

Nasza firma jest członkiem programu Rzetelna Firma. Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze dlatego też dbamy o nie na każdym kroku.

GALERIA ZDJĘĆ

NAJCIEKAWSZE ZLECENIA

Na przestrzeni ostatnich lat przez nasze ręce przewinęło się wiele pojazdów. Większość z nich to amerykańskie klasyki, które udało się nam uratować i zapewnić nowy dom w rękach kolekcjonerów. Wśród portfolio pojazdów znajdują się również samochody współczesne, które również cieszą nowych właścicieli. Poniższa galeria pokazuje najciekawsze i najrzadsze modele jakie mieliśmy w swoich garażach.
O nas
O nas
AUTA Z LAT 1930
2018
bestclassiccars_galeria_3
bestclassiccars_galeria_2
O nas
bestclassiccars_galeria_5
bestclassiccars_galeria_6
bestclassiccars_galeria_7
Z MIŁOŚCI DO MOTO
RYZACJI

OPINIE KLIENTÓW

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI