GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

ŁODZIE I JEDNOSTKI PŁYWAJĄCE

START / ŁODZIE I JEDNOSTKI PŁYWAJĄCE

INFORMACJE PODSTAWOWE

Jacht, motorówka czy skuter…? W Polsce traktowane jako wyznacznik luksusu. W Stanach przy niespełna 20 tysiącach kilometrów linii brzegowej nie jest to nic nadzwyczajnego.

Łodzie i jednostki pływające

W USA znajdziesz też dużo łodzi, jachtów, motorówek lub innych jednostek pływających jak np skuter Jet Ski. Jest to kolejna rzecz, którą również możesz kupić za naszym pośrednictwem i sprowadzić do Europy. Jachty i łodzie motorowe w USA cechuje bardzo bogate wyposażenie oraz zdecydowanie lepsza jakość wykonania niż łodzie produkowane w wielu miejscach Europy a szczególnie produkowane w Polsce.

To wszystko również możesz kupić i sprowadzić przez BestClassicCar.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI