GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

BLOG

START / BLOG / Czy bierzesz pod uwagę aukcje samochodowe w USA? Poznaj alternatywę podczas zakupu auta
Czy bierzesz pod uwagę aukcje samochodowe w USA? Poznaj alternatywę podczas zakupu auta

Kupując samochód możemy skorzystać z ogromnej liczby możliwości, a postawienie na konkretną opcję przychodzi zwykle z trudem. Z uwagi na niższy koszt, najczęściej decydujemy się po prostu na pojazdy używane. Zwłaszcza jeśli porównamy je z autami prosto z salonu dostrzeżemy, że finalny wydatek może okazać się kilkakrotnie niższy dlatego właśnie rynek wtórny okazuje się dla nas jedyną możliwością, jaką bierzemy pod uwagę. Polacy najchętniej zaglądając za swoją zachodnią granicę, natomiast nie wolno zapominać o równie, a może nawet bardziej ciekawym kierunku, czyli o pojazdach ze USA.

Nie wszyscy wiedzą, że biorąc na tapet aukcje samochodowe USA jest bardzo interesującym i opłacalnym kierunkiem. Często bardziej, niż kraje zachodniej europy, a także oferty z rodzimego podwórka. Każda wątpliwość zwykle tyczy się bezpieczeństwa, a lęk ma swe odzwierciedlenie w niepewności co do kosztów, prawidłowości transakcji, a także długiej i ciężkiej przeprawy, jaką musi pokonać pojazd przez wielki ocean.

Licytacje samochodów w USA nie muszą oznaczać dużego wydatku

To oczywiste, że koszty są podstawową kwestię, gdy planujemy zakup samochodu. W przypadku licytacji samochodowych w Stanach Zjednoczonych możemy nawet zaoszczędzić, co ma swoje solidne podstawy i uzasadnienie. Amerykanie należą do najbogatszych narodów, gdzie obywatele o średniej zasobności portfela mogą pozwolić sobie na zakup nowego auta dość często. Wynagrodzenie obywatela USA są wyższe niż Polaka, a także mieszkańców krajów zachodniej Europy, a nie jest też tajemnicą, że nowy samochód w salonie jest tam po prostu tańszy.

Największą rentowność okazuje się mieć kupowanie pojazdów po drobnych stłuczkach, ponieważ w USA naprawa będzie znacznie droższa niż u nas w Polsce. To okazja, aby nabyć pojazd z niewielkim uszkodzeniem, a jednocześnie w dobrym stanie i sprowadzić go do Polski niskim kosztem, przez co będzie służył nam przez wiele lat.

Naturalną koleją rzeczy jest tu obecność kosztów samego transportu, przez co rzeczywiście pojawia się kilka dodatkowych opłat, czyli np. akcyza oraz cło, a przy tym naprawa pojazdu, kiedy zdecydujemy się na ten z drobną awarią oraz dostosowanie auta do krajowych warunków. Mimo wszystko, ostateczny koszt i tak będzie atrakcyjniejszy, a proces będzie nadal opłacalny. Dodatkowo, stawiając na pomoc specjalistów w imporcie aut z USA, będziemy mogli zaoszczędzić jeszcze więcej, przez co nasze rozwiązanie będzie możliwie najbardziej opłacalne.

Jako, że licytacja, zakup i sprowadzenie to dość skomplikowany proces, nie warto angażować się w to nie mając jakiegokolwiek doświadczenia. Wiedza specjalistów oraz znajomość wszelkich zasad, które ulegają dynamicznym zmianom pomoże nam uniknąć dodatkowych kosztów, które jakby nie patrzeć, czekają na każdym kroku, nawet przy drobnych uchybieniach.

Jakie możliwości otwierają przed nami modele aut z USA?

Większość kierowców chce posiadać takie auto, którego zazdrościć będą mu wszyscy. Znudziły się nam już typowo europejskie modele aut, stąd każdy chciałby prowadzić jedyny w swoim rodzaju samochód. Jeśli tak też jest w Twoim przypadku, zwykle to właśnie import samochodu z USA będzie najlepszym wyjście. To właśnie tam spotkamy najszerszą ofertę samochodów, których raczej nie dostrzeżemy na naszych ulicach, ale też w całej Europie. Ponadto, samochody przeznaczone na rynek amerykański są pod wieloma względami lepsze, mają bogatsze wyposażenie, a to doda nam komfortu jazdy. Bez znaczenia jest to, jaki rodzaj samochodu nas interesuje, ponieważ w USA na pewno uda się nam odnaleźć to, co będzie strzałem w dziesiątkę pod kątem naszych oczekiwań względem samochodu.

Jeśli nasze pragnienia zmierzają w kierunku zabytkowego auta – tym lepiej. Po pierwsze, amerykański rynek jest ich pełen – spotkamy tam prawdziwe unikaty, znane z produkcji filmowych, a przy tym są one w doskonałym stanie. Po drugie, zabytkowe pojazdy są zwolnione dodatkowo z niektórych opłat importowych, dlatego finalna cena sprowadzenia będzie jeszcze niższa.


Pamiętaj, że nasz telefon jest dostępny a skrzynka pocztowa czeka na Twoją wiadomość także w przypadku pytań, niejasności jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Miłego dnia !;)

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:
Decydując się na kupno auta używanego możliwości jest więcej niż kilka, natomiast wybór tej najlepszej nie jest łatwy. Najczęściej po prostu poszukujemy takiej opcji, która koniec końców okaże się dla nas najbardziej oszczędna. W porównaniu do kupna nowego auta w salonie, też z drugiej ręki zawsze okazują się znacznie tańsze. Jeżeli chodzi o to, jak [...]
Już od dawna mamy przekonanie, że import aut z USA to rozwiązanie, które się opłaca, a szczególnie w porównaniu do naszego polskiego i europejskiego rynku. Kupno auta w Stanach Zjednoczonych nie jest niczym drogim, stąd sporo osób wybiera to rozwiązanie, aby zaoszczędzić. To opcja dedykowana szczególnie tym, którzy chcą mieć jedyny w swoim rodzaju samochód, [...]
To już żadna nowość, że pojazdy amerykańskie budzą duże zainteresowanie, a wszystko to ze względu na niskie koszty importu. Nie oznacza to jednak, że wszyscy są przekonani co do słuszności tego rozwiązania, a zwłaszcza jeżeli chodzi o końcowe koszty. Pojawia się tutaj naprawdę dużo dość skomplikowanych formalności, dlatego właśnie znajomość procedur, a przynajmniej ich podstaw [...]

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI