GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Mercedes-Benz SL560 idealny i ORYGINALNY EGZEMPLARZ

START / Mercedes-Benz SL560 idealny i ORYGINALNY EGZEMPLARZ
Mercedes-Benz SL560 idealny i ORYGINALNY EGZEMPLARZ

CENA:

POJEMNOŚĆ: 5547

ROK: 1989

KRAJ POCHODZENIA: USA

STAN: idealny

DODATKOWE INFO:

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Samochód zaskoczył nas swoją oryginalnością. Miał malowany tylko jeden element. Auto posiada pełną historię od czasu wyjechania z serwisu. Pojazd cały czas był tylko w jednych rękach. Perfekcyjnie utrzymany i zachowany. Nie ma ani grama rdzy, używany sporadycznie przez pasjonata z California. Pojazd Garażowany w ogrzewanym garażu dlatego jego stan jest tak bardzo dobry. Gorąco polecamy dla prawdziwych koneserów oryginalnych klasyków.

STAN BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Pojazd jak na swój wiek w stanie idealnym. Nie wymaga żadnych napraw. Blacharka w bardzo dobrym stanie. Na większej części pojazdu oryginalny lakier. Malowany 1 element. Poza tym auto zachowane w całkowitym oryginale.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE/ATUTY

Skórzana tapicerka w idealnym stanie-oryginał, aluminiowe felgi Mercedes, klimatyzacja, elektryczne szyby, twardy i miękki dach w stanie idealnym. W 2015 roku wymieniony na nowy. Środek, skóry i tapicerki w idealnym i co najważniejsze w oryginalnym stanie.

STAN TECHNICZNY

Pojazd w pełni sprawny, jeżdżący. Posiada pełną historię od wyjazdu z serwisu do czerwca 2017 roku. Serwisowany w salonie mercedesa w USA. Auto od czasu wyjechania z serwisu miało tylko jednego właściciela. Wszystkie przeglądy oraz wymiany robione na czas i udokumentowane.

HISTORIA POJAZDU

Mercedes-Benz SL (R107) − trzecia generacja prestiżowej serii roadsterów SL (niem. Sport Leicht – Sportowy, Lekki). Zaprezentowany został w 1971, zastępując tym samym popularną „Pagodę” (W113).Niektóre konstrukcyjne rozwiązania R107 są zapożyczone od modeli W116 S-klasse (nadwozie i silniki) oraz W114 (elementy zawieszenia). W większości jednak, „Stosiódemka” jest niezależną, nową konstrukcją. W plebiscycie na Europejski Samochód Roku 1972 samochód zajął 3. pozycję (za Fiatem 127 i Renault 15/17). Głównym rynkiem zbytu SL-a (R107) miały być Stany Zjednoczone. To tam kierowano większość produkcji. Auta eksportowane za wielką wodę różniły się od swoich europejskich braci. Wersje amerykańskie charakteryzowały się:

bardziej miękkimi nastawami zawieszenia,
silnikami o obniżonym stopniu sprężania, ze względu na restrykcyjne normy emisji spalin,
ośmiocalowymi „bezpiecznymi” zderzakami przednimi i tylnymi,
światłami przednimi, spełniającymi amerykańskie normy.

SILNIK 560 SL – typ: M117, widlasty 8-cylindrowy, pojemność: 5547 cm³, moc: 280 KM, produkcja: 1985-1989

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI