GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Mercedes-Benz GL450 7 osobowy SUV

START / Mercedes-Benz GL450 7 osobowy SUV
Mercedes-Benz GL450 7 osobowy SUV

CENA: 45000

POJEMNOŚĆ: 4663

ROK: 2008

KRAJ POCHODZENIA: 2008

STAN: bardzo dobry

DODATKOWE INFO:
Mercedes-Benz GL450 to samochód bezwypadkowy z pełną historią przebiegu.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Mercedes-Benz GL450 7 osobowy SUV

Mercedes-Benz GL450 to sportowo-użytkowy samochód segmentu F produkowany przez Niemiecką markę Mercedes-Benz w latach 2006-2015 w dwóch generacjach. Prezentowany egzemplarz do model oznaczony symbolem W164.

Opis i historia modelu

Premiera tego niewątpliwie wyjątkowego SUV-a odbyła się na targach w Detroit w styczniu 206 roku.  Samochód został zaprojektowany z myślą o rynku amerykańskim a konstrukcyjnie jest bardzo mocno spokrewniony z modelem ML.

W 2009 roku został przeprowadzony facelifting modelu.

Pełny opis i parametry tego pojazdu znajdziesz tutaj.

Parametry silnika

Rodzaj silnika: V8

Pojemność: 4663 cm3

Moc: 340 KM (250 kW) przy 6000 obr/min

Przeznaczenie:

Samochód Mercedes-Benz GL450 to duży samochód rodzinny. Nie jest to jednak ani typowy SUV czy samochód terenowy. Ze względu na komfort a także parametry silnika jest to idealny samochód tak jak i w lekki teren tak i na miasto a także w trasy gdzie jazda tym samochodem to naprawdę duża przyjemność. Samochód swietnie sprawdza się praktycznie w każdym terenie i jazda nim to niewątpliwie prawdziwa gratka dla kierowcy.

Opis prezentowanego pojazdu

Duży i bezpieczny SUV pełniący również rolę samochodu rodzinnego który ma w sobie miejsca siedzące dla 7 osób. Uniwersalny samochód na każdą okazję. Samochód ten z pewnością może dać wiele radości dla szczęśliwych posiadaczy tego modelu. .

W związku z tym, że Mercedes-Benz 560 SEC jest w trakcie odprawy to termin dostępności tego samochodu przewidujemy na drugą połowę września 2019. Samochód będzie dostępny do sprzedaży po kompleksowej odprawie w Niemczech a także z opłaconą akcyzą i gotowy do rejestracji w Polsce.. Pojazd sprzedawany w stanie gotowym do rejestracji. Przygotowujemy pojazdy do wymogów Europejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: 2015 / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: 4000 / ROK: 2012 / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: 5700 / ROK: 2019 / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: 5700 / ROK: 2017 / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: 2016 / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI