GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

1986 Mercedes-Benz 560 SEC

START / 1986 Mercedes-Benz 560 SEC
1986 Mercedes-Benz 560 SEC

CENA: 37500

POJEMNOŚĆ: 5547

ROK: 1986

KRAJ POCHODZENIA: 1986

STAN: Dobry

DODATKOWE INFO:

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Mercedes-Benz 560 SEC

Mercedes-Benz 560 SEC to luksusowy samochód osobowy produkowany przez niemiecki koncern Daimler-Benz w latach 1979-1992.

Opis i historia modelu

W drugiej połowie 1979 roku zaprezentowany został nowy rodzinny samochód klasy S oznaczony symbolem W126. Model ten całkowicie różnił się od swojego poprzednika. Podstawowa wersja była oznaczona literami SE a wersja z wydłużonym nadwoziem miała dodaną literkę L. W 1981 roku rozpoczęto produkcję modelu coupe i oznaczono go na końcu literką C ( SEC ).

 

Jeśli chcesz poznać większą ilość informacji dotyczących tego modelu wejdź tutaj.

Parametry silnika

Rodzaj silnika: 8 cylindrowy widlasty

Pojemność: 5547 cm3

Moc: od 242 KM  wersji z katalizatorem po 279 i 300 KM. wersji bez katalizatora.

Liczba wyprodukowanych egzemplarzy:

Ogółem wersja coupe doczekała się 74060 egzemplarzy z czego 560 coupe to już tylko niespełna 29 tyś egzemplarzy.

Reasumując ten samochód to bez wątpienia i bezsprzecznie unikatowy egzemplarz i z pewnością coraz bardziej pożądany pojazd na rynku kolekcjonerskim.

Opis prezentowanego pojazdu

Duży i śliczny klasyk zakupiony w USA. Czysty tytuł co świadczy braku historii wypadkowej tego samochodu. Samochód z pewnością może dać wiele radości dla nowego nabywcy.

W związku z tym, że Mercedes-Benz 560 SEC jest w trakcie importu z USA do Polski czas dopłynięcia to końcówka września 2019. Samochód będzie dostępny do sprzedaży po kompleksowej odprawie w Polskim Urzędzie Celno-Skarbowym oraz dokonaniu wszystkich niezbędnych opłat do wprowadzenia na terytorium Polski auta z USA. Pojazd sprzedawany w stanie gotowym do rejestracji. Przygotowujemy pojazdy do wymogów Europejskich.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI