GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

BMW 635 CSI E24 manualna skrzynia Piękny stan

START / BMW 635 CSI E24 manualna skrzynia Piękny stan
BMW 635 CSI E24 manualna skrzynia Piękny stan

CENA:

POJEMNOŚĆ: 3520

ROK: 1986

KRAJ POCHODZENIA: USA

STAN: dobry

DODATKOWE INFO:

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

STAN BLACHARSKO-LAKIERNICZY

Auto w  bardzo dobrej kondycji blacharskiej. Czysty title, bez historii wypadkowej.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE/ATUTY

Bogate wyposażenie, sportowe fotele, skóra jak i cały środek w super stanie, klima, pełna elektryka, szyberdach

STAN TECHNICZNY

Piękne kultowe BMW 635 CSi model e24. Auto jak na swoje lata zachowane w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Wnętrze pojazdu w stanie idealnym, jasny kremowy środek połączony z brązem idealnie pasuje do koloru nadwozia pojazdu. Tapicerka oraz deska bez przetarć, dziur i pęknięć. Silnik i skrzynia biegów działa bez zarzutu. Auto sprowadzone z USA, odprawione w Polsce, po wszystkich opłatach. Auto gotowe do rejestracji na białe tablice lub jak kto woli-na tablice żółte. Samochód bez historii wypadkowej. Auto sprzedawane w stanie w jakim zostało sprowadzone- nie przechodziło żadnej renowacji ani modyfikacji w celu ukrycia jego wad. Ten egzemplarz jest zachowany w sanie jaki ciężko już znaleźć na rynku. Auto poza drobną kosmetyką nie wymaga większego wkładu finansowego. Auto dla wymagających wielbicieli klasycznej motoryzacji…

HISTORIA POJAZDUBMW E24 – sportowe coupé BMW oznaczone cyfrą 6. Wyprodukowano 86.216 egzemplarzy E24. Pojazd produkowano z przeznaczeniem na rynek europejski, japoński oraz amerykański. Produkcja E24 ruszyła w październiku 1975 roku a została zakończona w kwietniu 1989 roku.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*
  E-MAIL*
  TEMAT
  TREŚĆ*

  [recaptcha]

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI