GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

1987 Porsche 944 2.5 Auto z Kalifornii

START / 1987 Porsche 944 2.5 Auto z Kalifornii
1987 Porsche 944 2.5 Auto z Kalifornii

CENA: 25000

POJEMNOŚĆ: 2478

ROK: 1987

KRAJ POCHODZENIA: 1987

STAN: DOBRY

DODATKOWE INFO:
Auta z USA Best Classic Car - import samochodów na zamówienie.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

1987 Porsche 944 2.5 auta z USA to pojazd, który może stać się prawdziwą perłą w kolekcji każdego miłośnika klasycznych samochodów. Jednak zanim podejmiesz decyzję o zakupie, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów, związanych z przebiegiem tego modelu.

Przebieg: Z danych dostępnych na temat tego modelu, przebieg wynosi około 93 tysiące mil. Dla samochodu wyprodukowanego w 1987 roku taki przebieg świadczy o stosunkowo małym zużyciu. Należy również zwrócić uwagę na dokumentację przebiegu, by upewnić się o jej autentyczności.

Rozważnie oceniaj stan techniczny: Mały przebieg nie zawsze oznacza brak problemów technicznych. Ważne jest, aby auto było regularnie serwisowane i dobrze utrzymane. Warto zainwestować w przegląd mechaniczny przez niezależnego eksperta, który oceni stan techniczny i ewentualne ukryte usterki.

Finalne oferty na 1987 Porsche 944 2.5 z USA

Zakończenie aukcji na 1987 Porsche 944 2.5 może być ekscytującym, ale i wymagającym procesem. Model ten, importowany z USA, w szczególności z Kalifornii, jest ceniony za swoją klasyczną stylistykę i solidne osiągi. Przed ostatecznym złożeniem oferty warto rozważyć kilka kluczowych aspektów.

 • Cena: Średnie ceny za model 1987 Porsche 944 2.5 wahają się od 20,000 do 30,000 zł w zależności od stanu technicznego i przebiegu. Pojazdy w najlepszym stanie mogą osiągnąć wyższą wartość, zwłaszcza jeśli są bez rdzy i mają niską ilość przejechanych mil.
 • Pojemność i Specyfikacje: Silnik o pojemności 2.5 litra i mocy 163 KM to jedne z wielu zalet tego klasycznego auta. Szczegółowe specyfikacje techniczne często obejmują również manualną skrzynię biegów oraz charakterystyczne dla Porsche solidne zawieszenie.
 • Stan Techniczny: Sprawdzenie stanu pojazdu przed zakupem jest kluczowe. Auta z USA, szczególnie z Kalifornii, mogą być w bardzo dobrym stanie dzięki łagodnemu klimatowi, który minimalizuje ryzyko korozji. Warto jednak zawsze zweryfikować, czy samochód nie brał udziału w powodzi lub nie przeszedł dużych napraw blacharskich.
 • Dokumentacja i Historia: Przegląd historii pojazdu za pomocą numeru VIN (Vehicle Identification Number) pozwala na weryfikację przeszłości auta. Dokumentacja z USA, w tym clear title, salvage title, czy też rebuilt title, ma ogromne znaczenie przy finalnej decyzji zakupu.
 • Finalna Oferta: Przygotuj się na finalną ofertę, analizując wcześniejsze aukcje i ceny zamknięcia. Na przykład, 1987 Porsche 944 2.5 z przebiegiem około 100,000 mil i minimalnymi uszkodzeniami można znaleźć w zakresie 25,000 zł – 35,000 zł.

Pamiętajmy, że szczegółowa analiza dostępnych zdjęć oraz konsultacje ze specjalistami mogą pomóc w uniknięciu potencjalnych problemów i dokonaniu świadomego zakupu. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem 1987 Porsche 944 2.5 lub innych aut z USA, regularne śledzenie ofert na aukcjach internetowych oraz bezpośredni kontakt ze sprzedającymi za pomocą wiadomości czy formularzy kontaktowych, będą kluczowe.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI