GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Mercedes-Benz 560 SEC – import samochodów z USA

START / Mercedes-Benz 560 SEC – import samochodów z USA
Mercedes-Benz 560 SEC – import samochodów z USA

CENA: 35500

POJEMNOŚĆ: 5600

ROK: 1986

KRAJ POCHODZENIA: 1986

STAN: bardzo dobry

DODATKOWE INFO:
Klasyczny Mercedes-Benz 560. Luksusowe coupe Mercedesa wprost ze słonecznego stanu w USA. Samochód dostępny do sprzedaży po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Gotowy do rejestracji i z ważnymi badaniami technicznymi.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Import samochodów z USA: Jakie są korzyści i ryzyka?

Import samochodów z USA, takich jak Mercedes-Benz 560 SEC, może przynieść wiele korzyści, ale wiąże się także z pewnymi ryzykami. Główne zalety to dostęp do unikalnych i klasycznych modeli często niedostępnych na europejskim rynku, takich jak luksusowe coupe Mercedes-Benz 560 SEC auta z USA. Ceny zakupu, zwłaszcza na aukcjach, są często znacznie niższe niż w Europie. Przykładowo, cena wyjściowa modelu z 1986 roku może wynosić nawet 25% mniej niż jego europejski odpowiednik, a w niektórych przypadkach można zaoszczędzić nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Cena pojazdu Mercedes-Benz 560 SEC: Co warto wiedzieć?

Planując zakup samochodu Mercedes-Benz 560 SEC auta z USA, warto się przygotować na różnorodność cen, które mogą się znacznie różnić w zależności od kilku kluczowych czynników. Przede wszystkim, ceny tych luksusowych coupe mogą wahać się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy dolarów. Ponadto, stan pojazdu, rok produkcji oraz przebieg mają znaczący wpływ na finalną ofertę. Przykładowo, Mercedes-Benz 560 SEC z 1986 roku, z przebiegiem 87,000 mil, sprzedany na aukcji za kwotę około 6,000 USD, podczas gdy inny model z tego samego roku, ale z uszkodzeniem mechanicznym i przebiegiem 128,000 mil, sprzedał się za 1,500 USD.

Dla miłośników klasycznej motoryzacji, którzy decydują się na import samochodu z USA, Mercedes-Benz 560 SEC stanowi inwestycję nie tylko w luksus i prestiż, ale również w unikalny kawałek motoryzacyjnej historii.

Rok produkcji Mercedes-Benz 560 SEC: Jak wpływa na wartość auta?

Wybierając Mercedes-Benz 560 SEC auta z USA, warto zwrócić szczególną uwagę na rok produkcji, który ma istotny wpływ na wartość tego luksusowego coupe. Mercedes-Benz 560 SEC, produkowany w latach 1985-1991, wyróżniał się eleganckim stylem oraz sportowym charakterem, co sprawia, że modele wyprodukowane w różnych latach różnią się ceną na rynku wtórnym.

 • 1986: Egzemplarze z tego roku mogą być wyceniane w przedziale 10 000-25 000 USD, zależnie od stanu technicznego, przebiegu oraz historii wypadkowej. Przykładowo, model z 1986 roku z Vegas (NV) z przebiegiem 222 000 mil i lekkimi uszkodzeniami tylnej części nadwozia został wyceniony na 4 100 USD.
 • 1987: Modele z tego roku mogą osiągać wyższe ceny, od 12 000 USD w przypadku egzemplarzy w dobrym stanie, do nawet 30 000 USD za dobrze zachowane samochody z minimalnym przebiegiem i pełną dokumentacją. Na przykład, model z Longview (TX) z mechanicznymi uszkodzeniami, ale bez historii wypadkowej, został zakończony na aukcjach za 35 USD.
 • 1989: Te modele również cieszą się dużą popularnością dzięki przeprowadzonym modernizacjom. Przykładem może być Mercedes-Benz 560 SEC z przebiegiem 76 000 mil, który sprzedał się w Somerville (NJ) na aukcji za 6 700 USD.

Wartość Mercedes-Benz 560 SEC z USA zależy również od stanu technicznego oraz wyposażenia. Modele z niskim przebiegiem, pełną dokumentacją (np. VIN, tytuł), bez poważnych uszkodzeń mechanicznych czy kolizji, mogą znacząco zwiększyć swoje wartości rynkowe.

Podsumowując, wybór odpowiedniego roku produkcji oraz dogłębna analiza dokumentacji i stanu technicznego są kluczowe przy wycenie i zakupie Mercedes-Benz 560 SEC z USA.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI