GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS

START / Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS
Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS

CENA:

POJEMNOŚĆ: 5000

ROK: 1985

KRAJ POCHODZENIA: 1985

STAN: idealny

DODATKOWE INFO:
Firma BestClassicCar jest importerem pojazdów z USA do Europy. Realizujemy zamówienia na pojazdy klasyczne, zabytkowe oraz współczesne. Jako dealer samochodowy w USA nasza firma specjalizuje się w import pojazdów z USA na zamówienie.Zapraszamy do współpracy: BESTCLASSICCAR - USA IMPORTED CAR.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Mercedes-Benz S-Class to seria luksusowych samochodów, które od lat cieszą się ogromnym uznaniem na rynku zarówno w Europie, jak i w USA. Modele te są synonimem luksusu, zaawansowanej technologii oraz doskonałych osiągów. Jeden z najbardziej wyjątkowych modeli, który trafił do USA, to bez wątpienia Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS.

Import i sprzedaż modeli Mercedes-Benz S-Class z USA to temat, który zyskuje na popularności, zwłaszcza wśród kolekcjonerów i entuzjastów motoryzacji. Modele takie jak Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS charakteryzują się unikalnymi modyfikacjami oraz tuningiem wykonanym przez renomowaną firmę BRABUS, co znacząco wpływa na ich wartość rynkową. Przykładowo, model 1985 Mercedes-Benz 500SEL BRABUS 1000 SEL z numerem VIN WDB1260371A163143 został sprzedany na aukcji Bring a Trailer za 9,000 USD w grudniu 2018 roku. Warto zauważyć, że pojazd ten miał przebieg 196,000 mil.

Modele z serii S-Class, szczególnie te modyfikowane przez firmy takie jak BRABUS, są często wystawiane na aukcje internetowe, gdzie ich ceny mogą osiągać znaczne wartości. Na przykład, według danych z CLASSIC.COM, średnia wartość rynkowa dla modelu Mercedes-Benz 500SEL W126 wynosiła 12,796 USD w roku 2024. Niemniej jednak ceny mogą różnić się w zależności od stanu technicznego, przebiegu oraz historii serwisowej pojazdu.

Proces importu pojazdów z USA do Europy, w tym Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS auta z USA, jest skomplikowany i wiąże się z szeregiem procedur oraz kosztów. Konieczne jest uwzględnienie opłat celnych, kosztów transportu oraz ewentualnych modyfikacji technicznych, które muszą zostać wykonane, aby pojazd spełniał europejskie normy. Warto współpracować z profesjonalnymi dealerami samochodowymi, którzy mają doświadczenie w imporcie i mogą zapewnić, że pojazd jest w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

Dla kolekcjonerów i miłośników motoryzacji, klasyczne modele Mercedes-Benz, takie jak 1000 SEL BRABUS, są nie tylko inwestycją, ale również symbolem prestiżu. Bezwypadkowa historia pojazdu oraz pełna dokumentacja serwisowa znacznie zwiększają jego wartość i atrakcyjność na rynku. Właściciele tych samochodów często korzystają z usług specjalistycznych serwisów, aby utrzymać pojazd w idealnym stanie przez lata.

Podsumowując, Mercedes-Benz S-Class z USA, a w szczególności modele takie jak Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS, to wyjątkowe pojazdy o wysokiej wartości kolekcjonerskiej. Proces importu tych samochodów może być skomplikowany, ale z odpowiednią wiedzą i wsparciem specjalistów, każdy miłośnik motoryzacji może cieszyć się posiadaniem tego luksusowego i prestiżowego auta.

Charakterystyka i specyfikacje techniczne Mercedes-Benz 500SEL W126

Mercedes-Benz 500SEL W126 to klasyczny sedan, który w latach 1980-1991 był częścią luksusowej rodziny S-Class. Model ten, znany ze swojej solidnej konstrukcji i eleganckiego wyglądu, cieszy się dużym uznaniem zarówno w Europie, jak i w USA. Oferuje on wiele interesujących specyfikacji technicznych, które zasługują na szczególną uwagę.

Za napęd Mercedesa 500SEL W126 odpowiada silnik M117 V8 o pojemności 5.0L, generujący moc rzędu 240 KM. Jest to jednostka napędowa, która gwarantuje płynną i komfortową jazdę, co jest cechą charakterystyczną dla samochodów tej klasy. Model ten był także dostępny z automatyczną skrzynią biegów i napędem na tylną oś (RWD), co dodatkowo podkreśla jego luksusowy charakter.

Jednym z najbardziej znaczących przykładów tuningu tego modelu jest Mercedes-Benz 1000 SEL BRABUS. Pojazd ten, opracowany przez renomowaną niemiecką firmę tuningową BRABUS, charakteryzuje się jeszcze większą mocą i ulepszoną stylizacją. Dzięki modyfikacjom, BRABUS jest w stanie wynieść osiągi tego klasycznego modelu na wyższy poziom, jednocześnie zachowując jego oryginalny charakter.

Mercedes-Benz 500SEL W126 zdobył sobie miano pojazdu idealnego dla kolekcjonerów. Modele w idealnym stanie technicznym i wizualnym, z pełną historią serwisową i bezwypadkową przeszłością, osiągają wysokie ceny na aukcjach.

Importowanie auta z USA do Europy, szczególnie takich klasyków jak Mercedes-Benz 500SEL W126, wymaga uwzględnienia różnych procedur i kosztów. Należy pamiętać o opłatach celnych, kosztach transportu oraz ewentualnych modyfikacjach, jakie pojazd może wymagać, aby spełniał europejskie normy techniczne. Warto zatem skonsultować się z doświadczonym dealerem lub firmą specjalizującą się w imporcie takich pojazdów.

Podsumowując, Mercedes-Benz 500SEL W126 to legenda motoryzacji, której wartość kolekcjonerska ciągle rośnie. Niezależnie od tego, czy rozważasz zakup tej klasyki w wersji podstawowej, czy też tuningowanej przez BRABUS, z pewnością jest to inwestycja, która przyniesie wiele satysfakcji.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI