GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

BMW 633 CSi E24

START / BMW 633 CSi E24
BMW 633 CSi E24

CENA: 21900

POJEMNOŚĆ:

ROK: 1984

KRAJ POCHODZENIA: 1984

STAN: dobry

DODATKOWE INFO:
BestClassicCar USA IMPORTED CARS - IMPORT SAMOCHODÓW Z USA NA ZAMÓWIENIE.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Ceny BMW 633 CSi E24 sprowadzonych z USA

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem klasycznego sportowego coupé, warto rozważyć opcję, jaką są BMW 633 CSi E24 auta z USA. Koszt importu takiego pojazdu z USA zależy od wielu czynników, w tym stanu technicznego i blacharsko-lakierniczego pojazdu, dodatkowego wyposażenia oraz historii pojazdu. Średnia cena za egzemplarz w dobrym stanie waha się w przedziale od 30 000 do 50 000 złotych.

Główne aspekty wpływające na cenę obejmują:

 • Pojemność silnika: BMW 633 CSi E24 posiada silniki o pojemności 3.2 litra, co wpływa na cenę ubezpieczenia i opłaty celne.
 • Rok produkcji: Produkcja tego modelu ruszyła w październiku 1975 roku, a zakończyła się w kwietniu 1989 roku. Starsze egzemplarze mogą być droższe ze względu na ich wartość kolekcjonerską.
 • Stan techniczny: Pojazdy wymagające odnowienia mogą być tańsze, ale koszty renowacji mogą szybko wzrosnąć. Sprawne egzemplarze, gotowe do jazdy, będą droższe.
 • Dodatkowe wyposażenie: Posiadanie takich udogodnień jak skórzana tapicerka, klimatyzacja, elektryczne szyby czy aluminiowe felgi również wpływa na cenę.
 • Historia pojazdu: Pełna i jasna historia serwisowa podnosi wartość samochodu.

Importując BMW 633 CSi E24 auta z USA, warto również uwzględnić ewentualne koszty dodatkowe, takie jak opłaty celne i koszty transportu, które mogą wynieść od kilku do kilkunastu tysięcy złotych w zależności od wybranego przewoźnika oraz trasy transportu. Warto pamiętać, że tego typu pojazdy stanowią doskonałą lokatę kapitału, a ich wartość rynkowa z roku na rok zazwyczaj rośnie.

Pojemność silnika i parametry techniczne BMW 633 CSi E24

BMW 633 CSi E24, czyli klasyczne sportowe coupé BMW, wyróżnia się nie tylko eleganckim designem, ale także imponującymi parametrami technicznymi. Produkcja tego modelu rozpoczęła się w październiku 1975 roku i trwała do kwietnia 1989 roku, obejmując różne rynki: europejski, japoński oraz amerykański.

Pojemność silnika BMW 633 CSi E24 wynosi dokładnie 3,2 litra (3210 cm³), co plasuje go w czołówce silników o dużych osiągach w klasie sportowych coupé lat 80-tych. Ta jednostka napędowa, wyposażona w sześć cylindrów rzędowych, zapewnia moc wynoszącą 200 KM, co w połączeniu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów, umożliwia dynamiczną i płynną jazdę.

Model ten często jest importowany z USA, gdzie był dostępny w bogatych wariantach wyposażeniowych, takich jak skórzana tapicerka, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, radio CD, elektryczne szyby i elektryczne fotele. Mocne strony BMW 633 CSi E24 auta z USA to przede wszystkim dobry stan techniczny wielu egzemplarzy oraz możliwość ich łatwego odnawiania. Warto zwrócić uwagę na stan blacharsko-lakierniczy i ewentualne poprawki lakiernicze, które mogą być konieczne w starszych modelach, aby uniknąć problemów z korozją.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI