GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Chevrolet Camaro 5.0 192 KM BERLINETTA 1983

START / Chevrolet Camaro 5.0 192 KM BERLINETTA 1983
Chevrolet Camaro 5.0 192 KM BERLINETTA 1983

CENA: 28500

POJEMNOŚĆ: 5000

ROK: 1983

KRAJ POCHODZENIA: 1983

STAN: bardzo dobry

DODATKOWE INFO:
Dealer samochodowy w USA oferuje import samochodów z USA na zamówienie.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Historia modelu Chevrolet Camaro Berlinetta

Chevrolet Camaro Berlinetta, znane również jako wersja luksusowa popularnego modelu Camaro, było produkowane w latach 1982-1986. Szczególnie interesujący jest model Chevrolet Camaro 5.0 192 KM Berlinetta 1983, który jest często poszukiwany przez kolekcjonerów klasycznych aut z USA.

Berlinetta wyróżniała się przede wszystkim zwiększonym komfortem jazdy oraz eleganckim wyglądem, co odróżniało ją od standardowych wersji Camaro. Model z 1983 roku wyposażony był w silnik V8 o pojemności 5.0 litra, generujący 192 KM. Tego typu auta z USA, takie jak Chevrolet Camaro Berlinetta z 1983 roku, charakteryzują się bogatą historią, a ich wartość rynkowa regularnie rośnie, zwłaszcza na aukcjach samochodów klasycznych.

Zakup takiego egzemplarza wiąże się z dodatkowymi kosztami, takimi jak opłata celno-skarbowa oraz koszt transportu lądowego i morskiego, który zazwyczaj wynosi kilka tysięcy złotych. Warto podkreślić, że pojazdy tego typu, zanim trafią do rąk nowego właściciela, przechodzą dokładną inspekcję techniczną oraz wizualną, co zapewnia, że są w możliwie najlepszym stanie.

Dla fanów motoryzacji oraz kolekcjonerów klasycznych samochodów, modeli takich jak Chevrolet Camaro 5.0 Berlinetta z 1983 roku, stanowią prawdziwą gratkę. Ich unikalność i klasyczny design przyciągają uwagę, a historia każdego egzemplarza dodaje im dodatkowej wartości i uroku.

Specyfikacje techniczne Chevrolet Camaro 5.0 192 KM z 1983 roku

Chevrolet Camaro 5.0 192 KM BERLINETTA 1983 auta z USA to klasyczny samochód, który wciąż budzi duże zainteresowanie wśród miłośników motoryzacji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze specyfikacje techniczne tego modelu:

 • Silnik: 5.0L V8
 • Moc: 192 KM
 • Napęd: Napęd na tylne koła
 • Skrzynia biegów: Automatyczna
 • Rok produkcji: 1983
 • Osiągi: 0-100 km/h w około 8 sekund
 • Prędkość maksymalna: 200 km/h

Ten model Berlinetta charakteryzuje się klasycznym, sportowym nadwoziem oraz wygodnym wnętrzem. Pojemność 5.0L V8 zapewnia dynamiczne przyspieszenie i wysokie osiągi, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla fanów motoryzacji z USA.

Stan techniczny pojazdu to kolejny krytyczny aspekt. W przypadku modelu Chevrolet Camaro Berlinetta 1983 warto dokładnie przeanalizować raporty techniczne i zdjęcia pojazdu z aukcji. Można spodziewać się kilku uszkodzeń lub zużycia elementów, które są naturalne dla samochodu o tej historii. Warto zwrócić uwagę na elementy takie jak podwozie, karoseria, stan silnika, czy skrzyni biegów. Dobrze utrzymany Camaro Berlinetta może kosztować od $15,000 do $25,000.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI