GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

1983 BMW E23 733 CSi 144 tyś. mil przebiegu

START / 1983 BMW E23 733 CSi 144 tyś. mil przebiegu
1983 BMW E23 733 CSi 144 tyś. mil przebiegu

CENA: 22500

POJEMNOŚĆ: 3210

ROK: 1983

KRAJ POCHODZENIA: 1983

STAN: bardzo dobry

DODATKOWE INFO:
Auta z USA BestClassicCarLicytacje na żywo, import aut z USA.

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

Stan techniczny 1983 BMW E23 733 CSi: klasa premium

1983 BMW E23 733 CSi to auto z USA, które nie tylko reprezentuje klasę premium, ale również cechuje się bardzo dobrym stanem technicznym. Jest to klasyczny sedan z sześciocylindrowym silnikiem o pojemności 3210 cm³, generującym moc 197 KM przy 5500 obr/min. Egzemplarz ten ma przebieg wynoszący 144 tys. mil, co jest stosunkowo niewielkim dystansem biorąc pod uwagę wiek pojazdu. Manualna skrzynia biegów dopełnia sportowy charakter tego modelu, który zadebiutował w 1983 roku.

Kolekcjonerzy i miłośnicy luksusowych, zabytkowych pojazdów z pewnością docenią nietuzinkową stylizację oraz komfortowe wnętrze, jakie oferuje BMW E23 733 CSi. Ten niemiecki klasyk, importowany z USA, przeszedł kompleksową odprawę celną i jest gotowy do sprzedaży na rynku polskim za 22500 zł. Sprowadzanie aut z Ameryki wiąże się z szeregiem procedur, takich jak odprawa celna oraz transport, który może kosztować już od 550 USD za samochód.

Warto podkreślić, że rynek motoryzacyjny w USA oferuje szeroki wybór zabytkowych modeli, a licytacje samochodowe to doskonała okazja do nabycia unikalnych egzemplarzy. Każdy klient powinien zwrócić uwagę na raport historii pojazdu, np. CARFAX, który często jest dołączany do takich transakcji, aby zapewnić pełną transparentność historyczną auta.

Eksport samochodów, zwłaszcza klasyków, wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w zakresie importu, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych importerów. Zamówienie 1983 BMW E23 733 CSi zza oceanu może być krokiem w stronę posiadania nie tylko auta wysokiej klasy, ale również unikalnego kawałka motoryzacyjnej historii.

Cena 1983 BMW E23 733 CSi: inwestycja za 22500 zł

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem klasycznego pojazdu, warto zwrócić uwagę na 1983 BMW E23 733 CSi auta z USA. Cena wynosząca 22500 zł za ten model, charakteryzujący się silnikiem o pojemności 3210 cm³ i mocą 197 KM, jest atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego doskonały stan techniczny. Ten luksusowy sedan z 1983 roku ma przebieg wynoszący 144 tys. mil, co przekłada się na około 231 tys. kilometrów. Dzięki manualnej skrzyni biegów oraz sportowym osiągom, E23 733 CSi oferuje zarówno komfort, jak i adrenaliny każdemu miłośnikowi motoryzacji. Importowanie tego typu pojazdów z USA wiąże się z koniecznością przeprowadzenia odprawy celnej, niemniej jednak, koszty te można zminimalizować, korzystając z usług doświadczonych importerów. Cały proces od zakupu na aukcji po dostawę pod wskazany adres zazwyczaj trwa od 6 do 8 tygodni. Dzięki coraz większej dostępności oraz poprawie warunków transportu morskiego, koszt frachtu wynosi obecnie przeciętnie ok. 550 USD. Tego typu inwestycja nie tylko zadowoli entuzjastę starych aut, ale także może okazać się opłacalna ze względu na rosnące ceny klasyków na rynku. Dbałość o stan techniczny oraz bogata historia marki BMW sprawiają, że model E23 733 CSi z 1983 roku to nie tylko elegancka wizytówka klasyki, ale i pojazd o dużym potencjale kolekcjonerskim.

Dane techniczne 1983 BMW E23 733 CSi: silnik 3210 cm³, przebieg 144 tys. mil

Jeśli interesuje Cię zakup klasycznego samochodu, 1983 BMW E23 733 CSi z USA to jedna z ciekawszych opcji dostępnych na rynku. Ten luksusowy sedan z niemieckim rodowodem wyposażony jest w silnik o pojemności 3210 cm³, co zapewnia mu odpowiednią moc i osiągi. Model E23 z 1983 roku charakteryzuje się przebiegiem 144 tys. mil, co – biorąc pod uwagę wiek pojazdu – jest wartością umiarkowaną.

Poniżej znajdują się kluczowe dane techniczne tego egzemplarza:

 • Model: BMW E23 733 CSi
 • Rok produkcji: 1983
 • Pojemność silnika: 3210 cm³
 • Przebieg: 144 tys. mil
 • Skrzynia biegów: automatyczna

Taki samochód klasyczny, importowany z USA, może być doskonałą inwestycją, zarówno dla kolekcjonera, jak i entuzjasty motoryzacji. Należy jednak pamiętać, iż sprowadzenie auta z USA wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz formalnościami, jak odprawa celna i transport. Przykładowo, fracht morski za pojazd to koszt rzędu około 550 USD.

Warto również sprawdzić historię pojazdu, co w przypadku BMW E23 jest możliwe dzięki raportowi CARFAX, który niekiedy oferowany jest za darmo przy zakupie auta. Dokument ten pozwoli upewnić się, że samochód nie był wcześniej uszkodzony ani skradziony, co znacznie wpływa na jego wartość rynkową i stan techniczny.

Zakup 1983 BMW E23 733 CSi może być nie tylko spełnieniem marzeń motoryzacyjnych, ale także dobrą lokatą kapitału w obiekt o rosnącej wartości kolekcjonerskiej.

Proces importu samochodów z USA na zamówienie

Import samochodów z USA na zamówienie, zwłaszcza tak unikalnych modeli jak 1983 BMW E23 733 CSi, może wydawać się skomplikowany, jednak przestrzeganie kilku kluczowych kroków usprawni cały proces. Poniżej przedstawiamy kompleksowy przegląd tego zagadnienia.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI