GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

1985 Cadillac ElDorado Commemorative Edition

START / 1985 Cadillac ElDorado Commemorative Edition
1985 Cadillac ElDorado Commemorative Edition

CENA: 24000

POJEMNOŚĆ: 4100

ROK: 1985

KRAJ POCHODZENIA: 1985

STAN: bardzo dobry

DODATKOWE INFO:
Auta z USA - Best Classic Car Samochody z USA na zamówienie, auta klasyczne, nowe i powypadkowe. Dealer samochodowy w USA

ZAPYTAJ O WIĘCEJ INFO

Dodatkowe informacje

1985 Cadillac ElDorado Commemorative Edition

Pięknie utrzymany i w wyjątkowym stanie Cadillac Eldorado w wersji COMMEMORATIVE EDITION (tylko niespełna 200 edycji pamiątkowych tej wersji). Cadi sprowadzony z USA po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Samochód w pełni sprawny i gotowy do rejestracji. Auto w bardzo dobrym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Pięknie utrzymane w środku. Poza pęknięciem na desce od słońca środek auta jak na swój wiek jest w stanie idealnym. Przebieg w milach.

Wersja COMMERATIVE EDITION

Wersja ta to jeden z najrzadszych Cadillaców z lat 80-tych. Prezentowany egzemplarz to jedna z mniej niż 200 Edycji Pamiątkowych Eldorado zbudowanych pod koniec 1985 roku. Cadillac zaoferował ten specjalny pakiet kilku wybranym dealerom, aby upamiętnić ostatnie z dużych 2-drzwiowych Eldorado. W rzeczywistości nie trafiły one nawet do literatury sprzedażowej, ponieważ zostały już wydrukowane na początku roku sprzedaży. Jest to bardziej rzadkie niż kabriolet Eldorado Biarritz z 1985 roku. 200 vs. 2300

Pamiątkowe wydanie Eldorado Commemorative Edition zawierało następujące dodatkowe wyposażenia;

1) Pamiątkowe logo Cadillac Gold na kierownicy
2) Dwukolorowe, śnieżnobiałe i granatowe skórzane fotele i panele drzwiowe
3) Pozłacane osłony kaptura, tułowia i grilla
4) Specjalne dwubarwne pasy na korpus
5) Specjalne światła tylne, inne niż wszystkie pozostałe 85 Eldorado.

Link do opisu i prezentacji pamiątkowej wersji Cadillaca Eldorado Commemorative Edition :
http://www.fleetofcads.com/lwt85com.htmca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

ZADAJ
PYTANIE

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
TYM AUTEM? NAPISZ
A ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

  IMIĘ*

  E-MAIL*

  TEMAT

  TREŚĆ*

  * Pola oznaczone gwiazdą są obowiązkowe do wysłania wiadomości

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:
  1. Administratorem przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych jest BEST CLASSIC CAR, 14-100 Ostróda, ul. Wojska Polskiego.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie podmiot świadczący usługi IT na rzecz Administratora z siedzibą na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  4. Dane nie będą przekazywane do innych państw i organizacji międzynarodowych EU ani użyte do profilowania.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż jest to celowe, z uwagi na złożone zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym.
  6. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek konieczne w celu przesłania oferty handlowej w odpowiedzi na złożone zapytanie w formularzu kontaktowym.

  POZOSTAŁE

  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:
  CENA:
  POJEMNOŚĆ: / ROK: / STAN:

  O NAS

  POMAGAMY
  W ZDOBYCIU
  POJAZDU MARZEŃ

  POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJZobacz więcej
  BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
  Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
  Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

  MASZ
  PYTANIA?

  NAPISZ LUB ZADZWOŃ
  KONTAKT Z NAMI