GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

BLOG

START / BLOG / Auta z USA sprowadzone przez BestClassicCar – jak pracujemy?
Auta z USA sprowadzone przez BestClassicCar – jak pracujemy?

BestClassicCar jest firmą rodzinną i pracujemy sami. Nie mamy rzeszy pracowników szukających dla nas klientów ani ich obsługujących dzięki czemu nie musimy nikomu płacić żadnych prowizji. To właśnie jeden z powodów dlaczego jesteśmy konkurencyjni na rynku.

Zakup na aukcji w USA

Firma BestClassicCar pracuje na koncesji amerykańskiej dealera, dzięki czemu mamy najlepsze stawki jeżeli chodzi o prowizje aukcyjne a także uprawnienia do udziału we wszystkich aukcjach i licytacjach. Codziennie uczestniczymy w kilkunastu licytacjach dla naszych klientów w każdej części USA oraz Kanadzie. Wszystkie pojazdy licytujemy dla naszych klientów sami bez żadnych pośredników, brokerów itp. co także pozwala nam minimalizować koszty a co za tym idzie oszczędzać pieniądze klientów.

Transport i wysyłka z USA

Firma BestClassicCar dzięki swojemu doświadczeniu oraz licznych kontraktach ma swoje place w każdym porcie w USA. Wysyłamy samochody z portów w Newark, Norfolk, Savannah, Miami na Florydzie, Houston w Texasie, Los Angeles w Kalifornii oraz w Seattle. Dla samochodów zakupionych w centralnej części USA mamy przygotowane punkty załadunkowe w Chicago oraz w Indianapolis oraz z Montreal i Toronto w Kanadzie.

Tak duża liczba portów daje nam duże możliwości i samochody zakupione w różnych rejonach USA zawsze trafiają do najbliższego portu względem lokalizacji zakupu co także bardzo mocno obniża koszty transportu lądowego. Wiele firm transportuje samochody z jednego końca USA na drugi a ze względu na duże odległości nie jest to ekonomiczne rozwiązanie. Wysyłka z każdego portu w USA pozwala nam stawać się coraz lepszą firmą i coraz bardziej konkurencyjną na rynku nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Odprawy pojazdów z USA

Dla naszych klientów mamy w ofercie kompleksową odprawę celną zakupionych przez nich samochodów. Samochody odprawiamy w Niemczech, Holandii, w Polsce a także Litwie. Ze względu na różne stawki celne a także podatkowe w różnych krajach tak szeroki zakres możliwości również pozwala nam wieźć prym wśród firm oferujących import pojazdów z USA do Europy. Dla naszych klientów odprawiamy samochody, motocykle, maszyny rolnicze a także wszystkie jednostki pływające jak skutery wodne, łodzie motorowe i jachty. Wszystkie odprawy są dokumentowane fotografiami począwszy od wyładunku pojazdu z kontenera po odstawienie go na plac. Czas trwania odprawy od wyładunku pojazdu z kontenera to 1-3 dni robocze. Wszystkie odprawy wykonujemy za klienta na podstawie upoważnienia przesłanego do nas drogą mailową. Płatności za odprawę a także należności celne klient może zapłacić przy odbiorze pojazdu.

W ofercie dla naszych mamy również opinię rzeczoznawcy pojazdu uszkodzonego ustalającą jego wartość a także przygotowujemy dokumenty do akcyzy i składamy deklaracje do Polskiego Urzędu Celnego. Klientowi pozostaje tylko dokonanie wpłaty podatku akcyzowego na wskazane konto po czym w ciągu 48 godzin otrzymuje od nas dokument potwierdzający zapłatę podatku akcyzowego.

Transport pojazdu z portu

Co tydzień mamy swoje samochody w portach w Niemczech jak i Holandii skąd odbieramy samochody naszych klientów i transportujemy pod wskazany przez nich adres. Samochody naszych klientów są naszym priorytetem i staramy się żeby jak najszybciej po odprawie trafiły do klienta.

Płatności i terminy

Nie mamy nic do ukrycia dlatego nasi klienci mają wgląd do wszystkich faktur a także do aukcji. Preferujemy płatności od klientów bezpośrednio do aukcji a także spedycji. Dzięki temu klient zna dokładnie wszystkie koszty i płaci tyle ile faktycznie należy zapłacić a nie tyle ile przekaże mu pośrednik. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów i nie pojawiają się żadne dodatkowe dziwne opłaty. Preferujemy pełną przejrzystość transakcji dzięki czemu jesteśmy rzetelną i sprawdzoną firmą z wieloma pozytywnymi opiniami naszych klientów.

Dodatkowo

Jako firma BestClassicCar jesteśmy też często zapraszani na różne targi motoryzacyjne i branżowe gdzie możemy promować import z USA jako pewna i bezpieczną transakcję.

Oferujemy także usługę przystosowania pojazdu do wymogów europejskich a także naprawy pojazdów uszkodzonych.

Jeśli masz pytania odnośnie umieszczonego wyżej artykułu lub po prostu chcesz skorzystać z naszych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Miłego weekendu !;)

PODZIEL SIĘ Z INNYMI:
Na świecie można spotkać wiele mark motocykli. Jedną z takich ikon "prawdziwego" motocyklisty jest niewątpliwie marka Harley-Davidson. Nie ma chyba nikogo na świecie kto chociaż trochę interesuję się motoryzacją i nie zna marki Harley-Davidson. Przez wielu jest to najbardziej prestiżowa marka motocykla, która narodziła się w 1901 roku. Mało kto jednak wie, że dwa lata [...]
Lata 90 – te to wspaniałe czasy, które większość nas wspomina z dużym sentymentem. Tyczy się to wielu sfer naszego życia, także motoryzacji. Końcówka XXI wieku to okres, w którym na ulicę wyjechało całe mnóstwo samochodów, uznawanych już dziś za prawdziwe klasyki. Niektóre z nich stały się nawet symbolami tej „złotej ery”. Fakty są takie, [...]
To żadna nowość, że Ameryka stanowi bardzo poważną konkurencję dla rynku motoryzacyjnego ze starego kontynentu. Import samochodów z USA zyskał na popularności, a to z uwagi na relatywnie niskie ceny, w połączeniu z wysoką jakością. Nie wszyscy są przekonani co do tego, że auta z Ameryki mogą okazać się słusznym wyborem. Często wątpliwości biorą się [...]

O NAS

POMAGAMY
W ZDOBYCIU
POJAZDU MARZEŃ

POZNAJ BESTCLASSICCAR BLIŻEJ Zobacz więcej
BestClassicCar jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą,importem i pośrednictwem w zakupie pojazdów,motocykli, quadów oraz łodzi z rynku Amerykańskiego, Kanady i Dubaju.
Specjalizujemy się w imporcie aut całych, uszkodzonych a także aut klasycznych zabytkowych a naszym klientom udostępniamy dostęp do największych aukcji samochodowych na terenie USA, Kanady oraz Dubaju. Naszym celem jest pomoc w znalezieniu pojazdu, sprawdzeniu jego historii oraz ocenie stanu a także w imporcie i odprawie celnej na terenie Niemiec lub Polski.
Wysyłamy auta do Polski z Portu w Toronto, Dubaju a także z każdego portu w Stanach co pozwala nam zminimalizować koszty transportu lądowego pojazdu po drogach w USA.

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI