GODZ. OTWARCIA:

pn - sb: 8:00 - 20:00

INFOLINIA:

+48 534 080 844

ADRES MAILOWY:

carsimportusa@gmail.com

Aukcje, licytacja samochodowe USA

START / Aukcje

Aukcje, licytacja samochodowe USA

Nowe i używane pojazdy z aukcji samochodowych USA

Amerykańskie samochody są powszechnie znane i cenione na całym świecie, imponując efektownym wyglądem i doskonałymi osiągami. Są niezwykle popularne również w naszym kraju, jednak ich wysoka cena często odstrasza i skłania do poszukiwania alternatywy. Tymczasem nie trzeba kupować auta na miejscu – można sprowadzić go bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, w czym pomagają aukcje samochodowe USA. My, jako specjaliści w tym zakresie, sprowadzimy dla Ciebie wymarzony model auta, który stanie się Twoim wielkim powodem do dumy! Zainteresowany? Koniecznie dowiedz się, czym są aukcje samochodowe.

Licytacje samochodów w USA – znamy się na tym najlepiej!

Aukcje samochodowe USA to doskonałe źródło pozyskiwania nowych oraz używanych pojazdów, które są w doskonałym stanie technicznym i które – co najważniejsze – kosztują o wiele mniej niż ekskluzywne amerykańskie modele zakupione w naszym kraju. Jesteśmy specjalistami w znajdywaniu najlepszych aukcji i ofert, dlatego też od lat spełniamy oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe zarówno dzięki dobremu rozeznaniu w rynku motoryzacyjnym Stanów Zjednoczonych, jak również licznym znajomościom i kontaktom, jakie zyskaliśmy.
Jesteśmy brokerami samochodowymi, którym warto zaufać i którzy znajdą dla Ciebie najlepszą ofertę.
Nie ograniczamy się co do marek czy modeli aut – jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i, co najważniejsze, możemy im sprostać. Jeżeli chcesz, pomożemy Ci w zakupie amerykańskiego klasyka, takiego jak Cadillac, Mercury Cougar czy Lincoln, a nawet sprowadzimy któryś z europejskich aut, przystosowanych do amerykańskiego rynku, jak BMW czy Mercedes. Licytacje samochodów w USA śledzimy na bieżąco, dlatego też nie pozwolimy Ci długo czekać – w ten sposób będziesz mógł szybko stać się posiadaczem wymarzonego auta!

Dlaczego aukcje samochodowe USA to dobry pomysł?

1. Pozwalają zakupić wymarzone auto o wiele taniej niż w salonie czy poprzez skorzystanie z jakiejkolwiek innej oferty.2. Umożliwiają znalezienie rozmaitych samochodów – zarówno amerykańskich klasyków, nowoczesnych aut albo tych europejskich.3. Są bezpieczne, w szczególności gdy korzystają z nich doświadczeni brokerzy samochodowi, tacy jak my.

BestClassicCar – Twoja szansa na wymarzony samochód z USA!

Jako specjaliści w zakresie sprowadzania nowych i używanych samochodów z USA, jesteśmy w stanie zapewnić Ci nie tylko doskonałą cenę auta, ale również brak jakichkolwiek kosztów ukrytych. W ten sposób zyskasz pewność, że zapłacisz uczciwą cenę i tak szybko, jak to tylko możliwe zasiądziesz za kierownicą wspaniałej maszyny.Co więcej, aukcje samochodowe w USA pozwalają nam sprowadzać bardzo różnorodne auta – dlatego też jesteśmy w stanie spełnić różnorodne oczekiwania naszych klientów. Korzystając z naszych usług zawsze wiesz na czym stoisz, ile zapłacisz i jakie warunki należy spełnić, aby cieszyć się upragnionym samochodem. To bezpieczne korzystanie z licytacji aut.Dlatego też zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich marzeń – zrobimy wszystko, aby pomóc Ci w ich realizacji!

Co nas wyróżnia

1. Od konkurencji wyróżnia nas zdecydowanie czystość transakcji. Klient ma pełny wgląd do oryginalnych faktur oraz aukcji co daje mu gwarancję pewnej transakcji bez ukrytych kosztów.
2. Kolejnym plusem jest szybkość działania. Potrafimy sprowadzić samochód z USA nawet w 40-45 dni od dnia zakupu.
3. Nie mamy pośredników dzięki czemu ceny usług mamy zdecydowanie lepsze niż większość firm na rynku. Nie bez powodu kilkukrotnie już uzyskaliśmy nominację jako Lider w branży Import aut z USA!
4. Wielokrotnie pojawialiśmy się na targach motoryzacyjnych prezentując nasze pojazdy a także promując bezpieczną i pewną usługę importu z USA na zamówienie.
5. Kupujemy samochody na aukcjach i licytacjach a także od firm ubezpieczeniowych oraz poleasingowych w USA oraz od osób prywatnych.

KUPIMY DLA CIEBIE SAMOCHÓD A ZA WSZYSTKIE USŁUGI I ODPRAWĘ ZAPŁACISZ PRZY ODBIORZE POJAZDU.
PODZIEL SIĘ Z INNYMI:

MASZ
PYTANIA?

NAPISZ LUB ZADZWOŃ
KONTAKT Z NAMI